JOHANNES ANDERSEN, soffbord "Capri" Trensum-serien 1900-talets andra hälft

Teak, längd 162, bredd 78, höjd 52 cm

Obetydligt ytslitage. Liten fläck/märke.

Klubbat pris
6 050
534
557
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
29 aug 2019 21:58
6 050 SEK
29 aug 2019 21:58
6 000 SEK
29 aug 2019 21:56
5 705 SEK
29 aug 2019 21:56
5 505 SEK
29 aug 2019 21:55
5 205 SEK
29 aug 2019 21:55
5 005 SEK
29 aug 2019 21:55
4 705 SEK
29 aug 2019 21:55
4 505 SEK
29 aug 2019 11:01
4 000 SEK
28 aug 2019 9:45
900 SEK
27 aug 2019 15:14
750 SEK
23 aug 2019 22:19
700 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13