Madeleine Pyk – en samling F769

BYRÅ, NK-inredning, 1960-/1970-tal.

Byrån är lackerad och har fyra lådor med beslag och draghandtag av mässing. Gavlar med bärhandtag. Bredd 100. Djup 42. Höjd 61 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
2 600
247
284
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
30 aug 2019 19:13
2 600 SEK
30 aug 2019 19:13
2 500 SEK
30 aug 2019 13:42
2 400 SEK
30 aug 2019 9:48
2 200 SEK
30 aug 2019 9:48
2 000 SEK
30 aug 2019 8:25
1 800 SEK
25 aug 2019 20:50
1 500 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57