GUNNEL NYMAN, VAS, glas, signerad G. Nyman Nuutajärvi, Notsjö.

Klart glas med musch.
Höjd 20 cm.

Fot kanten med obetydligt nagg.

Klubbat pris
180
2 039
188
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (7 bud)
30 aug 2019 20:15
180 EUR
27 aug 2019 22:49
160 EUR
23 aug 2019 21:25
150 EUR
22 aug 2019 21:41
120 EUR
22 aug 2019 20:39
100 EUR
22 aug 2019 20:22
70 EUR
22 aug 2019 20:05
50 EUR