BORDSLAMPOR, ett par, alabaster, Italien, 1960-tal.

Bordslampor i cylindrisk form av alabaster. Stämplade Made in Italy. Etikettmärkt Bergboms. Höjd 44 cm.

Ej funktionstestad. Smärre nagg på foten. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
3 600
342
391
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
29 aug 2019 18:01
3 600 SEK
29 aug 2019 17:49
3 400 SEK
29 aug 2019 17:48
3 200 SEK
29 aug 2019 17:48
3 200 SEK
29 aug 2019 14:40
3 000 SEK
28 aug 2019 15:57
2 400 SEK
27 aug 2019 23:30
2 200 SEK
22 aug 2019 19:27
1 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14