Madeleine Pyk – en samling F769

BORD, ett par, 1900-talets mitt.

Fanerade med mahogny. Ett hyllplan med genombruten skiva. Mässingskodda fotavslut. Längd 51 cm, bredd 31 cm, höjd 54 cm.

Smärre slitage. Repor.

Klubbat pris
3 800
361
413
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
31 aug 2019 17:28
3 800 SEK
31 aug 2019 17:28
3 600 SEK
31 aug 2019 17:27
3 400 SEK
31 aug 2019 17:27
3 200 SEK
31 aug 2019 14:54
2 800 SEK
31 aug 2019 14:54
2 600 SEK
31 aug 2019 14:22
2 400 SEK
31 aug 2019 13:15
2 200 SEK
31 aug 2019 13:15
2 000 SEK
30 aug 2019 15:46
1 800 SEK
26 aug 2019 17:04
1 100 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79