UNIVERSAL, Genève, Polerouter date, armbandsur, 35.5 mm.

Stål, automatisk (microrotor), plexiglas, datum, läderband, originalspänne, extra läderband medföljer, ca 1964.

Caliber 69, Referensnr. 869111/02, Serienr. 2359324.

Service utförd av Universal i Genève år 2014. Smärre repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Smärre slitage.

30 sidor diverse dokument tillhörande klockan medföljer, samt emballage (ask) från servicen.

Klubbat pris
16 501
1 464
1 528
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
15
1 sep 2019 21:54
16 501 SEK
14
1 sep 2019 21:54
16 001 SEK
14
1 sep 2019 21:54
16 000 SEK
16
1 sep 2019 21:53
15 500 SEK
14
1 sep 2019 21:53
15 001 SEK
14
1 sep 2019 21:52
14 500 SEK
16
1 sep 2019 21:52
14 000 SEK
14
1 sep 2019 21:51
13 500 SEK
15
1 sep 2019 21:51
13 000 SEK
14
1 sep 2019 21:50
12 500 SEK
11
1 sep 2019 21:50
12 200 SEK
11
1 sep 2019 21:43
10 600 SEK
13
1 sep 2019 21:43
10 100 SEK
11
1 sep 2019 21:20
9 201 SEK
12
1 sep 2019 20:56
9 001 SEK
11
1 sep 2019 20:13
8 800 SEK
9
27 aug 2019 15:52
8 600 SEK
10
26 aug 2019 16:53
8 400 SEK
26 aug 2019 9:04
8 200 SEK
9
26 aug 2019 9:04
8 000 SEK
9
26 aug 2019 8:54
7 700 SEK
26 aug 2019 8:54
7 500 SEK
24 aug 2019 11:30
7 200 SEK
8
24 aug 2019 11:30
7 000 SEK
24 aug 2019 11:30
6 600 SEK
8
24 aug 2019 11:30
6 400 SEK
23 aug 2019 12:13
6 200 SEK
23 aug 2019 9:15
6 000 SEK
23 aug 2019 7:20
5 000 SEK
22 aug 2019 17:26
4 000 SEK
22 aug 2019 17:13
3 500 SEK
22 aug 2019 15:29
2 000 SEK
22 aug 2019 14:26
300 SEK