RING, HÄNGE, HALSBAND OCH ÖRHÄNGEN, silver, Art Deco

Hänge och ring med svrt onyx och markasiter samt pärla. Halsband och örhängen med markasiter och svart glas. Total vikt 31.7g

Åldersrelaterat slitage. Smärre repor.

Klubbat pris
480
5 059
549
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (16 bud)
13 okt 2019 16:57
480 EUR
13 okt 2019 16:57
460 EUR
13 okt 2019 16:56
440 EUR
11 okt 2019 11:17
420 EUR
11 okt 2019 11:17
400 EUR
11 okt 2019 11:17
400 EUR
11 okt 2019 11:16
380 EUR
11 okt 2019 11:16
360 EUR
10 okt 2019 21:22
340 EUR
10 okt 2019 9:42
320 EUR
10 okt 2019 9:41
300 EUR
10 okt 2019 9:41
280 EUR
9 okt 2019 21:23
260 EUR
9 okt 2019 21:23
240 EUR
5 okt 2019 11:03
220 EUR
4 okt 2019 21:32
200 EUR
Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09