Madeleine Pyk – en samling F769

VÄGGLAMPOR, ett par, 1940-tal.

Tonat glas med slipad dekor. En ljuspunkt vardera. Bredd 27, djup 13, höjd 23 cm.

Slitage. Nagg vid fäste. Ej funktionstestad, ny eldragning krävs.

Klubbat pris
2 500
237
271
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
5 okt 2019 18:50
2 500 SEK
5 okt 2019 18:50
2 001 SEK
5 okt 2019 7:32
1 100 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57