EEVERT TOIVONEN, SITTGRUPP, 4 delar, plywood, 1930-tal.

3 stolar, en soffa,
stolar bredd 56, sitthöjd 43 cm, total höjd 87 cm.
Soffa 136,5 cm, höjd 90 cm.

Ställvis färgbortfall. Smärre fläckar. Senare målning. Smärre slitage.

Klubbat pris
600
6 882
628
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (3 bud)
13 okt 2019 9:12
600 EUR
6 okt 2019 3:39
200 EUR
5 okt 2019 11:41
30 EUR