Madeleine Pyk – en samling F769

SKÅP, Art déco i mahogny.

SKÅP, Art déco i mahogny.

Kannelerade framben samt reliefdekor. Inredning med hyllplan. Bredd 74,5 cm, djup 38 cm, höjd 145 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre fanerskador. Repor.

Klubbat pris
400
4 216
458
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (2 bud)
13 okt 2019 13:20
400 EUR
5 okt 2019 18:42
200 EUR
Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09