Birger Hahl

(Finland, 1901-1975)
Birger Hahl
(Finland, 1901-1975)

BIRGER HAHL, bord, "Tamara" nr 84, Asko 1930-tal.

Låda med fackinredning. Dekorationsmålning. Betsad björk. Diameter 65,5 cm, höjd 65,5 cm.

Smärre slitage. Repor. Smärre torrsprickor.

Klubbat pris
190
2 179
199
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (14 bud)
13 okt 2019 15:34
190 EUR
8 okt 2019 6:35
180 EUR
7 okt 2019 17:44
170 EUR
7 okt 2019 16:14
160 EUR
6 okt 2019 21:12
150 EUR
6 okt 2019 20:50
140 EUR
6 okt 2019 20:45
130 EUR
5 okt 2019 20:10
120 EUR
5 okt 2019 16:44
110 EUR
5 okt 2019 16:44
101 EUR
5 okt 2019 9:49
100 EUR
5 okt 2019 9:35
45 EUR
5 okt 2019 7:47
40 EUR
5 okt 2019 7:38
30 EUR