Madeleine Pyk – en samling F769

SIDOBORD, trä, produktion Asko 1930-tal.

Sideboard i lackat trä med svängda, kopplade ben och två lådor. Storlek 35x63 cm, höjd 65 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Klubbat pris
321
3 383
367
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (15 bud)
13 okt 2019 16:36
321 EUR
13 okt 2019 16:36
301 EUR
13 okt 2019 16:33
300 EUR
13 okt 2019 16:30
280 EUR
13 okt 2019 16:29
260 EUR
13 okt 2019 15:15
240 EUR
13 okt 2019 15:15
230 EUR
13 okt 2019 13:43
220 EUR
13 okt 2019 8:41
200 EUR
13 okt 2019 8:41
190 EUR
12 okt 2019 19:50
80 EUR
12 okt 2019 19:50
75 EUR
12 okt 2019 16:51
70 EUR
12 okt 2019 16:11
55 EUR
6 okt 2019 16:42
30 EUR