Madeleine Pyk – en samling F769

SIDOBORD, trä, produktion Asko 1930-tal.

Sideboard i lackat trä med svängda ben och två lådor. Storlek 35x63 cm, höjd 65 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall.

Klubbat pris
550
5 797
629
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (14 bud)
13 okt 2019 13:40
550 EUR
13 okt 2019 13:40
540 EUR
13 okt 2019 13:40
440 EUR
13 okt 2019 13:40
420 EUR
13 okt 2019 12:31
250 EUR
8
13 okt 2019 12:26
230 EUR
13 okt 2019 9:07
210 EUR
13 okt 2019 9:07
200 EUR
12 okt 2019 16:47
85 EUR
12 okt 2019 13:47
80 EUR
11 okt 2019 21:38
55 EUR
11 okt 2019 21:16
50 EUR
8 okt 2019 16:08
40 EUR
4 okt 2019 20:29
30 EUR