Madeleine Pyk – en samling F769

Byrå, 1930/40-tal.

Byrå, 1930/40-tal.

Bemålad. Två lådor i sargen.
Höjd 62, bredd 43, djup 33 cm

Delvis senare målning. Slitage. Smärre färgbortfall. Smärre fläckar. Repor.

Klubbat pris
35
369
40
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (2 bud)
13 okt 2019 9:14
35 EUR
9 okt 2019 10:31
30 EUR
Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09