STOL, björk, 1920-30-tal

STOL, björk, 1920-30-tal

Sitsen beklädd i svart tyg. Total höjd 68 cm, bredd 50 cm, sits höjd 46,5 cm. Löstagbar sits.

Fanerskador. Repor. Ställvis omfattande slitage. Senare klädsel.

Klubbat pris
185
2 122
194
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (9 bud)
13 okt 2019 13:43
185 EUR
13 okt 2019 13:43
175 EUR
13 okt 2019 8:37
130 EUR
13 okt 2019 8:37
120 EUR
10 okt 2019 21:31
110 EUR
8 okt 2019 9:53
100 EUR
8 okt 2019 9:53
100 EUR
4 okt 2019 20:34
60 EUR
4 okt 2019 18:36
50 EUR