SIDOBORD, tidigt 1900-tal

SIDOBORD, tidigt 1900-tal

Halvmånformat, svartlackerat bordmed låda. Höjd 74,5 cm, djup 35,5 cm, bredd 50 cm.

Senare målning. Smärre slitage.

Klubbat pris
200
2 294
209
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (18 bud)
13 okt 2019 16:00
200 EUR
9
13 okt 2019 16:00
190 EUR
13 okt 2019 15:57
180 EUR
9
13 okt 2019 15:57
170 EUR
13 okt 2019 15:56
150 EUR
9
13 okt 2019 15:54
150 EUR
13 okt 2019 15:52
120 EUR
8
13 okt 2019 15:52
110 EUR
13 okt 2019 15:41
100 EUR
13 okt 2019 15:41
95 EUR
13 okt 2019 11:22
90 EUR
13 okt 2019 10:32
85 EUR
13 okt 2019 10:32
80 EUR
10 okt 2019 23:56
65 EUR
10 okt 2019 23:56
60 EUR
10 okt 2019 9:11
55 EUR
9 okt 2019 9:21
50 EUR
5 okt 2019 15:38
30 EUR