SIDOBORD, tidigt 1900-tal

SIDOBORD, tidigt 1900-tal

Halvmånformat, svartlackerat bordmed låda. Höjd 74,5 cm, djup 35,5 cm, bredd 50 cm.

Senare målning. Smärre slitage.

Klubbat pris
200
2 276
212
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (18 bud)
13 okt 2019 16:00
200 EUR
9
13 okt 2019 16:00
190 EUR
13 okt 2019 15:57
180 EUR
9
13 okt 2019 15:57
170 EUR
13 okt 2019 15:56
150 EUR
9
13 okt 2019 15:54
150 EUR
13 okt 2019 15:52
120 EUR
8
13 okt 2019 15:52
110 EUR
13 okt 2019 15:41
100 EUR
13 okt 2019 15:41
95 EUR
13 okt 2019 11:22
90 EUR
13 okt 2019 10:32
85 EUR
13 okt 2019 10:32
80 EUR
10 okt 2019 23:56
65 EUR
10 okt 2019 23:56
60 EUR
10 okt 2019 9:11
55 EUR
9 okt 2019 9:21
50 EUR
5 okt 2019 15:38
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

333. Svante Skogh, fåtölj, "nr 915", AB Hjertquist & Co, Nässjö, 1950-60-tal.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
Aktuellt bud:
17 000 SEK