LUCIEN BENHARD, affisch, serigrafi, signerad i bladet BERN HARD.

65x46 cm. Troligen eftertryck.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Klubbat pris
60
688
63
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (2 bud)
4 okt 2019 22:29
60 EUR
4 okt 2019 21:12
35 EUR