SKÅP, ek, 1920-tal

SKÅP, ek, 1920-tal

Träskåp med intarsiadekoration på dörren och pelarformade, kopplade ben. Låsbart, nyckel finns. Hyllinredning, en utdragbar låda.
Höjd 161 cm, bredd 106 cm, djup 43 cm. Nyckel finns.

Repor. Smärre fanerskador. Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
220
2 523
230
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (2 bud)
13 okt 2019 15:00
220 EUR
5 okt 2019 11:10
200 EUR