BARSKÅP, Finland 1930-tal.

BARSKÅP, Finland 1930-tal.

Skåp med klaffdörr och två lådor på vardera kortsida. Lackerad yta med intarsia på klaffdörren och svartlackerade ben och underrede. Höjd ca 117 cm, bredd ca 70 cm, djup ca 40 cm. Nyckel finns.

Fläckar. Smärre färgbortfall. Sprickor i lacken. Åldersrelaterat slitage. Repor. Hackmärke.

Klubbat pris
1 250
14 338
1 308
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (12 bud)
13 okt 2019 13:32
1 250 EUR
13 okt 2019 13:32
1 200 EUR
13 okt 2019 13:32
1 200 EUR
13 okt 2019 12:31
910 EUR
13 okt 2019 12:31
890 EUR
12 okt 2019 16:46
500 EUR
11 okt 2019 20:39
440 EUR
11 okt 2019 17:39
420 EUR
9 okt 2019 21:34
400 EUR
8 okt 2019 16:08
240 EUR
5 okt 2019 15:34
220 EUR
5 okt 2019 11:10
200 EUR