SKÄNK, sannolikt Frankrike 1900-talets första hälft.

Skänk med lackerad yta och målad dekor. Fyra lådor och skåp. Längd 135 cm, bredd 45 cm, höjd 73,5 cm.

Ställvis färgbortfall. Repor. Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 850
21 220
1 936
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (33 bud)
11
13 okt 2019 15:28
1 850 EUR
10
13 okt 2019 15:28
1 800 EUR
13 okt 2019 15:26
1 750 EUR
10
13 okt 2019 15:26
1 700 EUR
13 okt 2019 15:25
1 650 EUR
10
13 okt 2019 15:25
1 600 EUR
13 okt 2019 15:25
1 550 EUR
9
13 okt 2019 15:25
1 500 EUR
10
13 okt 2019 15:25
1 500 EUR
9
13 okt 2019 15:24
1 450 EUR
10
13 okt 2019 15:24
1 400 EUR
9
13 okt 2019 15:24
1 400 EUR
10
13 okt 2019 15:24
1 350 EUR
9
13 okt 2019 15:24
1 300 EUR
8
13 okt 2019 15:24
1 250 EUR
8
13 okt 2019 15:24
1 150 EUR
9
13 okt 2019 15:24
1 100 EUR
8
13 okt 2019 14:56
981 EUR
13 okt 2019 14:55
961 EUR
12 okt 2019 11:03
960 EUR
11 okt 2019 18:53
940 EUR
11 okt 2019 18:53
925 EUR
8 okt 2019 20:54
920 EUR
8 okt 2019 20:52
900 EUR
8 okt 2019 20:52
890 EUR
8 okt 2019 20:52
870 EUR
8 okt 2019 20:52
850 EUR
8 okt 2019 16:08
820 EUR
5 okt 2019 21:05
800 EUR
5 okt 2019 19:00
350 EUR
5 okt 2019 18:41
300 EUR
5 okt 2019 17:26
220 EUR
4 okt 2019 23:45
200 EUR