SÄNGBORD, art déco, 1930-tal.

SÄNGBORD, art déco, 1930-tal.

Björkfaner med intarsia. Höjd ca 65, ca 34x40 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
2 950
259
275
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
11 okt 2019 17:58
2 950 SEK
11 okt 2019 17:58
2 750 SEK
10 okt 2019 22:02
2 500 SEK
10 okt 2019 21:55
2 300 SEK
10 okt 2019 20:44
2 050 SEK
10 okt 2019 20:44
1 950 SEK
10 okt 2019 19:13
1 800 SEK
8 okt 2019 20:20
1 500 SEK
7 okt 2019 16:56
1 100 SEK
6 okt 2019 22:19
1 000 SEK
5 okt 2019 22:49
800 SEK
4 okt 2019 20:36
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

268. Axel Einar Hjorth, stolar, fyra stycken, "Utö", Nordiska Kompaniet 1930-tal.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
Aktuellt bud:
70 000 SEK