BARBORD, art déco, 1900-talets första hälft.

Betsat trä. Topp med intarsiadekor av nottecken samt glasskiva. Dörr invändigt inredd med flaskställ.
Höjd ca 50, ca 61x61 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
5 312
463
485
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
11 okt 2019 20:57
5 312 SEK
11 okt 2019 20:56
5 112 SEK
11 okt 2019 20:56
5 112 SEK
11 okt 2019 20:53
4 912 SEK
11 okt 2019 20:52
4 712 SEK
11 okt 2019 20:52
4 601 SEK
11 okt 2019 20:50
4 512 SEK
11 okt 2019 20:47
4 312 SEK
11 okt 2019 20:46
4 112 SEK
11 okt 2019 20:46
4 000 SEK
11 okt 2019 20:45
3 800 SEK
11 okt 2019 20:45
3 600 SEK
11 okt 2019 20:17
3 400 SEK
11 okt 2019 20:02
3 200 SEK
11 okt 2019 18:20
3 000 SEK
11 okt 2019 17:24
2 800 SEK
10 okt 2019 21:00
2 600 SEK
10 okt 2019 19:25
2 400 SEK
10 okt 2019 17:51
2 200 SEK
9 okt 2019 16:29
2 000 SEK
9 okt 2019 16:29
1 900 SEK
9 okt 2019 13:38
1 800 SEK
8 okt 2019 23:18
800 SEK
8 okt 2019 11:53
600 SEK
8 okt 2019 8:59
500 SEK
5 okt 2019 13:39
350 SEK
4 okt 2019 21:37
300 SEK