TAKLAMPA, Art deco, 1930-tal.

TAKLAMPA, Art deco, 1930-tal.

Taklampa med stomme av förkromad metall och fyra klotrunda kupor av champagnetonat glas. Totalhöjd ca 85, diameter 40 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Märken.

Klubbat pris
4 000
349
365
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
14 okt 2019 11:02
4 000 SEK
14 okt 2019 11:02
3 650 SEK
14 okt 2019 11:02
3 101 SEK
14 okt 2019 11:01
2 500 SEK
12 okt 2019 20:51
2 001 SEK
11 okt 2019 20:40
1 600 SEK
11 okt 2019 15:36
1 500 SEK
10 okt 2019 22:33
800 SEK
9 okt 2019 23:05
500 SEK