Design KonstglasNanny Still
1158058
Nanny Still
(Finland, 1926-2009)
Nanny still "harlekin" vinsglas, 11 st, riihimäen lasi oy, 1950-60-tal.

NANNY STILL "Harlekin" VINSGLAS, 11 st, Riihimäen Lasi Oy, 1950-60-tal.

Snott blått/ turkost och klart glas. Höjd 16 cm.

Smärre slitage.

Maiju Kemppainen
Maiju Kemppainen

Slutpris
180
1 829
215
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (9 bud)
14 jul 2019 18:07
180 EUR
13 jul 2019 20:32
170 EUR
12 jul 2019 20:21
160 EUR
11 jul 2019 22:45
150 EUR
10 jul 2019 22:16
140 EUR