Nanny Still

(Finland, 1926-2009)
Nanny Still
(Finland, 1926-2009)

NANNY STILL, VAS, glas, "Pajazzo" signerad Riihimäen Lasi oy Nanny Still. 1970-tal.

Gul- samt gröntonad glasmassa. Höjd ca 21 cm.

Smärre slitage.

Formgivare

Klubbat pris
200
2 254
209
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (4 bud)
7 jul 2019 10:06
200 EUR
6 jul 2019 19:33
110 EUR
6 jul 2019 12:03
100 EUR
5 jul 2019 15:37
50 EUR

Maiju Kemppainen