1173186
Aimo Okkolin
(1917-1982)
Aimo okkolin, skål, signerad aimo okkolin riihimäen lasi oy

AIMO OKKOLIN, skål, signerad Aimo Okkolin Riihimäen Lasi Oy.

Ljusblå (neodym) facetterad kristall. Diameter 29,5 cm. Höjd 7 cm.

Nagg och avslag.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
180
1 925
199
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (6 bud)
25 aug 10:31
180 EUR
25 aug 10:31
155 EUR
25 aug 9:07
100 EUR
24 aug 19:57
89 EUR
21 aug 21:22
80 EUR