1157579

Anna Finney

(Sverige, Född 1971)
Anna finney, olja på duk, signerad och daterad 1997 a tergo.

ANNA FINNEY, olja på duk, signerad och daterad 1997 a tergo

Utan titel. 104 x 83 cm.

Mindre färgbortfall i nedre marginalen

Proveniens

Brändström & Stene, Stockholm.

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal (Föräldraledig)
+46 (0)739 96 74 02

Klubbat pris
7 100
688
775
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
8
22 sep 2019 19:31
7 100 SEK
22 sep 2019 19:31
6 900 SEK
8
22 sep 2019 19:30
6 700 SEK
22 sep 2019 19:30
6 500 SEK
8
22 sep 2019 19:30
6 400 SEK