Willem Andersson

(Sverige, Född 1980)
Willem Andersson
(Sverige, Född 1980)

WILLEM ANDERSSON, collage, olja och tusch på papper, signerad och daterad 2010.

Utan titel. Bladstorlek 42 x 36 cm

Proveniens

Niklas Belenius Gallery, Stockholm

Klubbat pris
10 000
949
1 086
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
19 sep 2019 1:47
10 000 SEK
19 sep 2019 1:46
7 000 SEK
16 sep 2019 16:17
4 000 SEK
16 sep 2019 13:37
3 500 SEK
15 sep 2019 22:00
3 200 SEK
14 sep 2019 11:58
3 000 SEK
14 sep 2019 6:41
2 500 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Ansvarig specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27