Anna Bjerger

(Sverige, Född 1973)
Anna Bjerger
(Sverige, Född 1973)

ANNA BJERGER, Utan titel, akvarell

Bladstorlek 32 x 24 cm

Ej examinerad ur ram

Proveniens

David Risley Gallery, Köpenhamn

Klubbat pris
7 600
683
721
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
22 sep 2019 19:31
7 600 SEK
22 sep 2019 19:31
7 400 SEK
22 sep 2019 19:28
7 200 SEK
22 sep 2019 19:28
7 000 SEK
22 sep 2019 19:27
6 800 SEK
22 sep 2019 19:27
6 600 SEK
22 sep 2019 19:26
6 400 SEK
22 sep 2019 19:26
6 200 SEK
22 sep 2019 19:26
6 000 SEK
22 sep 2019 19:26
5 800 SEK
22 sep 2019 19:25
5 600 SEK
22 sep 2019 19:25
5 400 SEK
22 sep 2019 19:25
5 200 SEK
22 sep 2019 19:25
5 000 SEK
22 sep 2019 19:20
4 800 SEK
22 sep 2019 19:06
4 600 SEK
15 sep 2019 14:05
4 400 SEK
15 sep 2019 10:52
4 200 SEK
14 sep 2019 22:03
4 000 SEK
14 sep 2019 9:07
2 000 SEK
14 sep 2019 8:09
1 500 SEK
14 sep 2019 8:08
300 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27