1174232
Jan Håfström
(Född 1937)
Jan hÅfstrÖm, handkolorerad litografi signerad och daterad 2008. numrerad a.p ii/x.

JAN HÅFSTRÖM, handkolorerad litografi signerad och daterad 2008. Numrerad A.P II/X.

"The Outsider". Bladstorlek 84 x 62 cm. Oramad.

Obetydliga fläckar i marginalen.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst
+46 (0) 739 400 827

Slutpris
15 500
1 438
1 600
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
9
22 sep 18:21
15 500 SEK
8
22 sep 18:21
15 000 SEK
9
22 sep 18:21
15 000 SEK
8
22 sep 18:20
14 500 SEK
9
22 sep 18:20
14 000 SEK