1174450
Martin Bogren
(Född 1967)
Martin bogren, fotografi signerad och numrerad 3/15 a tergo.

MARTIN BOGREN, fotografi signerad och numrerad 3/15 a tergo.

Gelatinsilverfotografi, bildyta 15 x 15 cm. Bladstorlek 28 x 21,5 cm.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57

Utropspris
5 000 SEK