1177194
Jockum Nordström
(Född 1963)
Jockum nordstrÖm, litografi, 1999, signerad med blyerts 79/140,

JOCKUM NORDSTRÖM, litografi, 1999, signerad med blyerts 79/140,

"Vi bor på kontoret". Tryckt och utgiven av Sibirien Lito, Stockholm. 51,5 x 70 cm (BFK Rives).

Ej examinerad ur ram.

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 611 69 32

Slutpris
15 500
1 438
1 600
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
22 sep 11:01
15 500 SEK
22 sep 11:01
15 000 SEK
15 sep 10:08
11 000 SEK
15 sep 10:08
10 500 SEK
14 sep 7:23
10 000 SEK