1177220
Pål Svensson
(Född 1950)
PÅl svensson, skulptur signerad och daterad 91.

PÅL SVENSSON, skulptur signerad och daterad 91

"Kubisk fossil", 36x23x40 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
11 500
1 063
1 171
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
9
22 sep 19:16
11 500 SEK
22 sep 19:13
11 000 SEK
8
22 sep 13:20
10 500 SEK
22 sep 13:20
10 500 SEK
8
22 sep 13:04
9 800 SEK