1177225
Lena Cronqvist
(Född 1938)
Lena cronqvist, teckning signerad och daterad 91.

LENA CRONQVIST, teckning signerad och daterad 91

Flicka med docka, bildyta 26 x 19,5 cm

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
4 400
407
448
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
22 sep 19:00
4 400 SEK
22 sep 19:00
4 200 SEK
16 sep 10:46
4 000 SEK
14 sep 12:26
3 700 SEK
14 sep 9:54
3 500 SEK