Juhana Blomstedt

(Finland, 1937-2010)
Juhana Blomstedt
(Finland, 1937-2010)

JUHANA BLOMSTEDT, serigrafi, signerad och daterad -86, numrerad EA. V/X.

Komposition, bildstorlek 24 x 17 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
340
3 852
355
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (35 bud)
11
22 dec 2019 18:02
340 EUR
13
22 dec 2019 17:59
320 EUR
11
22 dec 2019 17:58
300 EUR
13
22 dec 2019 17:58
280 EUR
11
22 dec 2019 17:35
260 EUR
12
22 dec 2019 17:35
240 EUR
11
22 dec 2019 17:35
240 EUR
12
22 dec 2019 17:34
220 EUR
11
22 dec 2019 17:32
200 EUR
10
22 dec 2019 17:32
199 EUR
10
22 dec 2019 17:30
190 EUR
11
22 dec 2019 17:30
180 EUR
10
22 dec 2019 17:28
170 EUR
11
22 dec 2019 17:28
160 EUR
10
22 dec 2019 17:27
150 EUR
11
22 dec 2019 17:27
140 EUR
10
22 dec 2019 17:27
130 EUR
11
22 dec 2019 17:27
120 EUR
10
22 dec 2019 15:41
110 EUR
8
22 dec 2019 8:59
100 EUR
22 dec 2019 8:59
100 EUR
8
21 dec 2019 20:35
95 EUR
9
21 dec 2019 20:35
90 EUR
8
21 dec 2019 13:16
85 EUR
21 dec 2019 13:16
80 EUR
18 dec 2019 13:09
75 EUR
18 dec 2019 8:42
70 EUR
15 dec 2019 14:24
65 EUR
15 dec 2019 10:08
60 EUR
14 dec 2019 2:45
55 EUR
13 dec 2019 19:05
50 EUR
13 dec 2019 19:05
50 EUR
13 dec 2019 18:41
45 EUR
13 dec 2019 18:41
40 EUR
13 dec 2019 16:50
30 EUR