Inari Krohn

(Finland, Född 1945)
Inari Krohn
(Finland, Född 1945)

INARI KROHN, etsning, signerad och daterad 2002, numrerad 10/40.

"Stor ek", plåtstorlek 40 x 30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
190
2 153
198
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (18 bud)
22 dec 2019 17:32
190 EUR
22 dec 2019 17:32
180 EUR
22 dec 2019 17:30
170 EUR
22 dec 2019 17:30
160 EUR
22 dec 2019 17:10
150 EUR
22 dec 2019 17:10
140 EUR
22 dec 2019 15:41
130 EUR
21 dec 2019 23:48
120 EUR
18 dec 2019 20:20
110 EUR
14 dec 2019 21:05
100 EUR
14 dec 2019 21:05
100 EUR
14 dec 2019 21:04
95 EUR
14 dec 2019 21:04
90 EUR
14 dec 2019 21:04
85 EUR
14 dec 2019 21:04
80 EUR
14 dec 2019 7:43
55 EUR
14 dec 2019 7:43
50 EUR
13 dec 2019 20:11
30 EUR