Outi Kirves

(Finland)
Outi Kirves
(Finland)

OUTI KIRVES, träsnitt, signerad och daterad -97, numrerad 18/20.

"Nattfjärilar", bildstorlek 49 x 90 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
300
3 399
313
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (25 bud)
22 dec 2019 17:52
300 EUR
22 dec 2019 17:52
300 EUR
22 dec 2019 17:51
280 EUR
22 dec 2019 17:51
260 EUR
22 dec 2019 17:51
240 EUR
22 dec 2019 17:50
220 EUR
22 dec 2019 17:50
200 EUR
22 dec 2019 17:50
190 EUR
22 dec 2019 17:46
170 EUR
22 dec 2019 17:46
160 EUR
22 dec 2019 17:28
110 EUR
22 dec 2019 17:28
100 EUR
22 dec 2019 17:27
95 EUR
22 dec 2019 17:27
90 EUR
22 dec 2019 17:26
85 EUR
22 dec 2019 17:26
80 EUR
21 dec 2019 21:25
75 EUR
21 dec 2019 21:13
70 EUR
18 dec 2019 10:57
65 EUR
17 dec 2019 22:16
60 EUR
17 dec 2019 22:16
55 EUR
17 dec 2019 22:16
50 EUR
14 dec 2019 22:20
45 EUR
14 dec 2019 22:20
40 EUR
14 dec 2019 14:04
30 EUR