TAPANI MIKKONEN, litografi, signerad och daterad 2000, numrerad 81/100.
"Årtusendets anteckningar", papperstorlek 102 x 53.5 cm.
Ej examinerad ur ram.
Klubbat pris
60
680
63
Utropspris
200 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (8 bud)
18 dec 2019 11:46
60 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
18 dec 2019 10:05
55 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
18 dec 2019 8:43
50 EUR
18 dec 2019 8:43
45 EUR
18 dec 2019 8:43
45 EUR
17 dec 2019 20:29
40 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
17 dec 2019 14:47
35 EUR
14 dec 2019 13:32
30 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor