Manno Kalliomäki

(Finland, Född 1948)
Manno Kalliomäki
(Finland, Född 1948)

MANNO KALLIOMÄKI, etsning, signerad och daterad 1973, numrerad työvedos 5/5.

Gumma och katt, 32.5 x 23.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
90
1 020
94
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (11 bud)
22 dec 2019 11:18
90 EUR
21 dec 2019 9:44
85 EUR
20 dec 2019 11:16
80 EUR
20 dec 2019 11:16
75 EUR
20 dec 2019 11:16
70 EUR
20 dec 2019 9:52
65 EUR
16 dec 2019 20:54
60 EUR
16 dec 2019 20:54
56 EUR
14 dec 2019 21:07
55 EUR
14 dec 2019 21:07
50 EUR
14 dec 2019 8:58
30 EUR