Kirsi Neuvonen

(Finland, Född 1960)
Kirsi Neuvonen
(Finland, Född 1960)

KIRSI NEUVONEN, etsning, signerad och daterad -95, numrerad 4/95.

Vilande modell, plåtstorlek 20 x 32.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
230
2 606
240
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (21 bud)
22 dec 2019 17:39
230 EUR
22 dec 2019 17:37
210 EUR
22 dec 2019 17:37
202 EUR
22 dec 2019 17:37
190 EUR
22 dec 2019 17:36
180 EUR
22 dec 2019 17:36
177 EUR
22 dec 2019 17:36
155 EUR
22 dec 2019 17:35
145 EUR
22 dec 2019 17:35
140 EUR
22 dec 2019 17:14
110 EUR
22 dec 2019 14:59
100 EUR
22 dec 2019 13:57
90 EUR
22 dec 2019 7:32
85 EUR
22 dec 2019 7:32
80 EUR
22 dec 2019 7:32
76 EUR
21 dec 2019 23:01
71 EUR
21 dec 2019 23:01
66 EUR
21 dec 2019 23:01
61 EUR
21 dec 2019 23:01
56 EUR
17 dec 2019 8:44
50 EUR
16 dec 2019 21:45
40 EUR