Madeleine Pyk – en samling F769

Juri Saarikoski

(Finland, Född 1961)
Juri Saarikoski
(Finland, Född 1961)

JURI SAARIKOSKI, litografi, signerad och daterad 1992, numrerad 10/35.

Komposition. 72 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
200
2 106
230
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (6 bud)
22 dec 2019 17:22
200 EUR
22 dec 2019 17:20
130 EUR
21 dec 2019 23:35
110 EUR
14 dec 2019 22:00
100 EUR
14 dec 2019 21:01
50 EUR
14 dec 2019 16:34
30 EUR