Bertil Öhlund

(Sverige, 1923-2003)
Bertil Öhlund
(Sverige, 1923-2003)

BERTIL ÖHLUND, akvarell på papper, signerad och daterad 1956

Utan titel. 38,5 x 29,5 cm

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Francis Öhlund, Stockholm.
Galerie Bel'Art, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Klubbat pris
894
85
97
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
25 aug 2019 20:09
894 SEK
25 aug 2019 20:06
844 SEK
25 aug 2019 20:06
800 SEK
25 aug 2019 20:05
793 SEK
25 aug 2019 20:05
743 SEK
25 aug 2019 20:05
622 SEK
25 aug 2019 20:01
600 SEK
25 aug 2019 19:57
550 SEK
23 aug 2019 14:26
500 SEK
20 aug 2019 20:38
425 SEK
17 aug 2019 12:15
300 SEK

Lena Rydén
Lena Rydén
Senior specialist konst
+46 (0)707 78 35 71