Bertil Öhlund

(Sverige, 1923-2003)
Bertil Öhlund
(Sverige, 1923-2003)

BERTIL ÖHLUND, tusch på papper, signerad och daterad 1956

Utan titel. 40 x 32 cm.

Något vågigt papper.

Proveniens

Francis Öhlund, Stockholm.
Galerie Bel'Art, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Klubbat pris
3 850
342
356
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
25 aug 2019 21:14
3 850 SEK
25 aug 2019 21:14
3 650 SEK
25 aug 2019 21:05
2 600 SEK
25 aug 2019 20:54
2 400 SEK
25 aug 2019 20:44
2 200 SEK
25 aug 2019 20:44
2 000 SEK
25 aug 2019 20:32
1 800 SEK
25 aug 2019 12:14
1 700 SEK
25 aug 2019 12:13
1 600 SEK
25 aug 2019 12:13
1 500 SEK
24 aug 2019 20:14
1 400 SEK
24 aug 2019 20:14
1 300 SEK
24 aug 2019 18:55
1 200 SEK
24 aug 2019 18:55
1 100 SEK
22 aug 2019 20:06
1 000 SEK
22 aug 2019 20:06
950 SEK
22 aug 2019 20:01
900 SEK
22 aug 2019 20:01
850 SEK
22 aug 2019 20:01
800 SEK
22 aug 2019 20:01
750 SEK
20 aug 2019 18:53
700 SEK
20 aug 2019 18:53
650 SEK
20 aug 2019 10:09
600 SEK
18 aug 2019 21:30
550 SEK
18 aug 2019 20:02
500 SEK
18 aug 2019 1:27
300 SEK

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962