Bertil Öhlund

(Sverige, 1923-2003)
Bertil Öhlund
(Sverige, 1923-2003)

BERTIL ÖHLUND, olja på duk, signerad och daterad -57

Utan titel. 46 x 75,5 cm.

Proveniens

Francis Öhlund, Stockholm.
Galerie Bel'Art, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Klubbat pris
6 302
556
580
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
25 aug 2019 20:14
6 302 SEK
25 aug 2019 20:14
6 102 SEK
25 aug 2019 20:11
5 902 SEK
25 aug 2019 20:11
5 702 SEK
25 aug 2019 20:10
5 501 SEK
25 aug 2019 20:10
5 301 SEK
25 aug 2019 20:09
5 101 SEK
25 aug 2019 20:09
4 901 SEK
25 aug 2019 0:06
4 050 SEK
20 aug 2019 20:39
3 850 SEK
16 aug 2019 17:54
3 500 SEK
16 aug 2019 15:20
3 200 SEK
16 aug 2019 12:12
3 000 SEK

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89