Bertil Öhlund

(Sverige, 1923-2003)
Bertil Öhlund
(Sverige, 1923-2003)

BERTIL ÖHLUND, olja på duk, signerad och daterad -59.

Utan titel. 27 x 70,5 cm.

Ytsmuts/enstaka fläckar. I vänsterkant mindre färgbortfall.

Proveniens

Francis Öhlund, Stockholm.
Galerie Bel'Art, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Klubbat pris
3 700
351
402
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
22 aug 2019 21:26
3 700 SEK
22 aug 2019 11:18
3 500 SEK
20 aug 2019 20:41
3 300 SEK
17 aug 2019 10:27
2 200 SEK
17 aug 2019 8:40
2 000 SEK
16 aug 2019 17:55
1 800 SEK
16 aug 2019 12:18
1 500 SEK

Lena Rydén
Lena Rydén
Senior specialist konst
+46 (0)707 78 35 71