1163710
Bengt Orup
(1916-1996)
Bengt orup, monotyp, unikt exemplar, signerad.

BENGT ORUP, monotyp, unikt exemplar, signerad.

Utan titel. 44,5 x 66,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Veck/vågig.

Proveniens

Galerie Bel' Art, Stockholm.
Privat samling, Stockholm.

Lena Rydén
Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)70 778 35 71

Slutpris
2 200
203
224
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
24 aug 21:11
2 200 SEK
24 aug 21:11
2 000 SEK
24 aug 21:11
1 900 SEK
18 aug 20:15
1 600 SEK
16 aug 11:14
1 500 SEK