1167284
Louis Vuitton
(Född 1854)
Louis vuitton, väska, "babylone"

LOUIS VUITTON, väska, "Babylone"

Fodrad axelremsväska i monogram canvas med detaljer och axelremmar i läder. Två innerfack, varav ett med dragkedja samt två pennfickor. D-ring. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt numrerad (2001).
Bredd 41 cm, höjd 31 cm

Smärre slitage. Smutsig invändigt.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
6 100
572
635
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
11
21 jul 20:59
6 100 SEK
12
21 jul 20:59
6 001 SEK
12
21 jul 20:58
5 900 SEK
11
21 jul 20:57
5 700 SEK
10
21 jul 20:56
5 500 SEK