1168004
Louis Vuitton
(Född 1854)
Louis vuitton, väska "epi ramatuelle"

LOUIS VUITTON, väska "Epi Ramatuelle"

Fodrad väska i grå/lila epiläder. Justerbar axelrem. Beslag i matterad silvermetall. Baktill ett fack. Invändigt en ficka samt nyckelring. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS, made in France". Numrerad (2010). Ca 29 x 21 x 5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
4 300
402
445
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
11
21 jul 21:35
4 300 SEK
12
21 jul 21:33
4 100 SEK
11
21 jul 21:33
4 000 SEK
12
21 jul 21:32
3 800 SEK
11
21 jul 21:32
3 600 SEK