1175569
Royal Copenhagen
Royal copenhagen, servisdelar, 8 stycken, porslin. "musselmalet", helblond.

ROYAL COPENHAGEN, servisdelar, 8 stycken, porslin. "Musselmalet", helblond.

Bestående av:
1 serveringsfat, 1041, 33,5 cm.
1 fat, 1062, 25 cm.
6 tallrikar, 1085, 23 cm.

1 tallrik med smärre nagg, smärre slitage.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
1 500 SEK